Drone Hizmetleri

Drone nedir?

Drone, İngilizce bir kelime olup erkek arı manasına gelmektedir. Ancak günümüzde genellikle insansız hava araçları anlamında kullanılmaktadır. Biraz geriye dönüp baktığımızda genellikle askeri amaçlı kullanılan dronelar günümüzde daha yaygın ve her alanda kullanılabilir bir durumdadır.

Drone kullanım alanları nelerdir?

 • Düğün
 • Habercilik ve Şov dünyası
 • Spor
 • Seyahat
 • Tarım
 • Pazarlama
 • Kargo
 • Haberleşme
 • Haritalama
 • Sağlık
 • Acil yardım
 • Eğlence

Drone İle Video Çekimi Nedir?

Günümüzde gelişen teknolojik imkânlar neticesinde biz insanlar özellikle özel günlerimizi klişelerden uzak, daha farklı kılabilme arayışındayız. Özellikle bizim için çok önemli olan nişan merasimleri, düğünler, sünnetler ayrı bir yere sahip. Bu yüzden bu merasimler için olabildiğince hassas davranıyoruz.

Bu özel anları anlamlı ve ölümsüz kılabilmek için çeşitli arayışlar ve farklılıklar peşinde koşuyoruz. Belki toplumumuzun tamamı bu farklılıkları istemese de büyük çoğunluk bunun peşinde. Tam da burada günümüzde popülerliği günden güne artan drone ile video çekimleri hayatımıza giriyor. Farklı, dikkat çekici ve unutulmazlık adına özellikle düğün, nişan ve sünnet merasimlerinin vazgeçilmezi haline geleceğini tahmin ettiğimiz drone ile video çekimi hepimizin hoşuna gidecek bir uygulama.

Hayaller kurduğumuz, aylarca uğraştığımız, kusursuz bir şekilde başlayıp aynı şekilde bitirmek istediğimiz bu merasimler bizim için çok önemli. Çünkü kimse bu özel anların aksiliklerle başlayıp aksiliklerle bitmesini istemez. Bütün eş-dost, aile-akraba ve arkadaşlarımızın iştirak edeceği bu güzel anlarda kusursuz bir organizasyon yapmayı ve bu anları özel ve farklı kılmayı kim istemez ki? Hepimiz bu anları güzel geçirmek ister ve bunun için gereken her şeyi yapmak için mücadele ederiz.

Tabiî ki güzel geçen bu anları ölümsüzleştirmek için çekilen fotoğraf ve videolar bu organizasyonların vazgeçilmez ve çok önemli bir parçasıdır. Biz düğün fotoğrafçıları olarak bu güzel anlara şahitlik ederken nesilden nesile hatırlanması ve kalıcı olması için tüm imkanlarımızla yanınızda oluruz. Bu yüzden hiç kimse kötü ve amatör fotoğrafların, kalitesiz videoların hatıra kalmasını istemez. Bizlerin en büyük amacı sizlerin özel anlarınızı en güzel fotoğraflarla en şahane videolarla ölümsüzleştirmektir.

Farklılıklar peşinde koşan insanlığa sadece sıradan fotoğraf ve videolarla hizmet vermek yerine daha farklı ve şaşırtıcı neler sunabiliriz arayışı içerisindeyiz. Bu amaçla özel günlerinizde ki organizasyonlarda drone ile video çekimi hizmetiyle her zaman yanınızdayız.

Düğün, nişan, sünnet merasimlerindeki fotoğraf çekimizdeki kaliteye gören ve inanan siz değerli dostlarımıza drone ile video çekimi fırsatını sunuyoruz. Yaz veya kış, gündüz veya gece demeden bu hizmetle sizi tanıştırıp bu keyfi ve farklılığı sizlere ve misafirlerinize yaşatma gayretindeyiz.

Drone ile çektiğimiz videolarla bu güzel günleriniz hem sizin için hem misafirleriniz için çok daha güzel hale gelecek. Havadan farklı bir açıdan bu özel anlarınızı görülmemiş bir şekilde daha da özel bir hale getirmiş olacaksınız. Aylar, yıllar sonra videolarınızı karıştırırken merasimde yaşadığınız gururu, sevinci ve heyecanı yeniden yaşayacaksınız.

Nişanını, düğününü, evlatlarının sünnet merasimini gerçekleştirmemiş olan değerli dostlar! Farklı olmaya, bu özel anları daha da güzel hale getirmeye, günlerce konuşulacak bir video çekimine ne dersiniz? Drone ile video çekimi de dahil olmak üzere tüm imkanlarımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız. Bizi takip edin farkımızı fark edin. Her şey bittiğinde bizim için son sözünüz “teşekkür ederiz” olacaktır.

Mutluluğa Poz Ver
Merhabalar Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?