S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Dış mekan çekimi ne demek ?

Kimi çiftler, düğün hazırlıkları esnasında fotoğraf çektirmek istemiyor. Ancak yine de bizim gözümüzden fotoğraflarının çekilmesini ve klasik stüdyo çekimi istemediklerini söylüyorlar. Bu durumda 1,5-2 saatlik bir sürede anlaştığımız iç mekan ( müze , otel tarzı yer ) veya dış mekanda çiftimizin fotoğraflarını çekiyoruz.

Düğün Hikayesi nedir?

Düğün gününüzün sabahı başlayarak (genelde kuaförde) akşama kadar (genelde ilk dans veya nikah – anlaştığınız mekan izin vermesi halinde -) tüm gününüzün belgesel şeklinde çekilmesi işine düğün hikayesi diyoruz. Eğer isterseniz bu hikaye çekiminize video klipte eklenebilir.

Sadece gelin ve damadı mı çekiyorsunuz?

Gelin ve damadın yanı sıra gün içindeki tüm detayları, sizin çevrenizde gelişen olayları, yanınızda yer alanları da çekiyoruz. Ayırabildiğiniz 2-2,5 saatlik süreçte de kurgusal olarak Düğün fotoğraflarınızın çekimini gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz?

Fiyatlar tamamen çiftlerimizin bizlerden taleplerine oranla değişiklik göstermektedir.

Sizi ziyarete gelebilir miyiz?

Randevunuzu önceden alıp tabi ki gelebilirsiniz örnek çalışmalarımızı görebilirsiniz.Stüdyo olarak çalışmadığımız ve fotoğrafla ilgili diğer işlerimiz nedeniyle sürekli iş yerinde olamayabiliyoruz. Randevu almanızı bu nedenle öneriyoruz.

Poz verebilen fotojenik bir çift değiliz.Bu durumda nasıl bir tavır sergiliyorsunuz ve bize yardımcı oluyormusunuz?

Tabi ki yardımcı oluyoruz. Klasik stüdyo poz verdirmeyi seven bir düğün  fotoğrafçısı değiliz. Dolayısıyla dış mekanda, klasik düğün karelerinden farklı, sıra dışı ve bir o kadar eğlenceli bir gün geçiriyorsunuz…

Albümde kaç fotoğraf yer alıyor?

Albümlerimiz de  30-40 adet fotoğraf yer alıyor. Bu fotoğraf sayısı seçmiş olduğunuz paket seçimine göre değişmektedir. Dvd  elinize ulaştıkdan sonra albümde yer almasına karar vereceğiniz ve yaklaşık 3-4 hafta kadar süren, tasarımı tamamen bize ait olan çok orjinal bir gelin damat albümü tasarlıyoruz.

Düğün Salonunda fotoğraf çekiyor musunuz?

Düğün hikayesi paketi alan çiftlerimizle ilk dans anına kadar beraber oluyoruz. Dolayısıyla düğün salonuna gidiyoruz fakat düğün salonunda salon fotoğrafçılığı hizmeti vermiyor sadece hikayemizi yani düğün klibimizi tamamlamak adına çiftlerimizin özel anlarını fotoğraflıyoruz.Anlaşıldığı taktirde ilk dans sonrasını da çekimini satın alabiliyorsunuz.

Çekim Mekanlarını Nasıl Belirliyorsunuz? 

Çekim mekanları her şehre göre değişim sergilemektedir. Hakim olduğumuz şehir Adana bölgesidir. Aylara göre değişim göstermektedir. Her ay renkler değiştiği için bizlerde çiftlerimize mekan seçimleri sunuyoruz. Ayrıca mekan seçimi konusunda önceliği çiftlerimize bırakıyoruz.

Kullandığınız Makinalar ve Diğer Ekipmanlar Nelerdir ?

-Yine seçilen paketlere göre değişim gösteren bir başla unsur ekipmanlarımızdır. Bu konuda detaylı bilgi verebilmemiz için çiftlerimizin az bir bilgisi de bulunması gerekmektedir. Her yıl bu konuda kendimizi yenileyen bir ekip olarak teknolojiye ayak uyduruyoruz. Düğün fotoğrafçılığının en önemli şartı ekipman kalitesidir. Şuan bu sayfada bulunmanızın en büyük sebebi size sunmuş olduğumuz kaliteli fotoğraf sunumudur. Biz bu konuda çok hassas olduğumuz için kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz.

Albüm İçeriğiniz, Paketleriniz Ve Baskı Kaliteniz Nedir ?

Düğün fotoğrafçılığı konusunda kendinisi ıspatlamış bu ekip albüm baskı kalitesinde çok hassasız. Çekmiş olduğumuz mükemmel düğün fotoğraflarını sizlere en iyi şekilde sunum yapmak adına en iyi firmalarla çalışmaktayız. Sadece bize özel tasarlanmış albüm dizaynları ve çeşitleriyle en iyi şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Ödeme Şartlarınız Nedir ?

Ödeme planımız anlaşma sağladığımız gün seçilen pakete göre belirlenen fiyatın 3/1 kısmını kapora şeklinde alıyoruz. Geri kalan ödememizi çekim günü peşin alıyoruz.

Albümü Nasıl Teslim Ediyorsunuz ?

Albümünüzü Adana içindeyseniz adresimden şahsen gelip almanızı istiyorum. Şehir dışındaki teslimatları ve özellikle kargo isteyenlere ise karşı ödemeli olarak kargoyla yapıyorum.

Düğün Günü Mü Yoksa Başka Bir Günde mi Çekim Yapmalıyız ?

Bu sizin düğün fotoğraf beklentinize göre belirleyeceğiniz bir konudur. Düğün gününüzde kuafördeki hazırlıklarla beraber başlayıp akşama kadar devam eden bir hikaye kurgusu söz konusudur. Düğün günü dışında bir günde yapılacak fotoğraf çekiminde düğün günü telaşından uzak sadece fotoğrafa ayrılan bir günde çekim yaptırabilirsiniz.

Düğün Hikayesi Ve Videosu Çekimi De Yapıyor Musunuz?

Evet, fotoğraf hizmetimizde olduğu gibi düğün gününüzün hikayesini & video ile de yapabiliriz.  Ayrıca drone ile havadan çekimlerimiz mevcuttur… ve   düğün mekanınızda nikahınız ve düğün etkinliğinizin videosunu çekecek ayrı bir ekibim  mevcuttur. Düğün hikayeli özel klip hazırlanmaktadır  . Ayrıca düğün mekanının anlaşmalı video kameramanı bulunmuyorsa, video çekimi kayıtı gerçekleştirebiliriz.

Düğün Akşamı Fotoğraf Çekiyor Musunuz ?

Paket anlaşmasına göre düzenleniyor genelde düğün mekanlarının anlaşmalı fotoğrafçıları olduğundan kendilerinden izin alınmak suretiyle düğün mekanına ilk girişiniz, nikah masanız ve ilk dansınızın çekimini yapmaktayız.Düğün mekanınızın anlaşmalı fotoğrafçısı bulunmuyorsa, konukların ve konuklarla beraber gelin damadın fotoğraf çekimini yapıp hızlı baskı servisi ile sunum yapacak bir ekibimiz de mevcuttur.

Ne kadar zaman önceden rezervasyon yaptırmalıyım ?

Düğün fotoğrafı çekim rezervasyonlarımız bir günde sadece bir çift ile çalışmak üzere yapılmaktadır. Unutmayınız ki düğünlerin büyik kısmı Cumartesi ve Pazar günü yapılmaktadır. Düğün tarihiniz kesinleştiği anda bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Mutluluğa Poz Ver
Merhabalar Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar. Size nasıl yardımcı olabilirim ?