Evde söz kesilmesi ve beraberinde nişan organizasyonu yapılması, son dönemde oldukça popüler hale gelmiştir. Evde nişan organizasyonu için fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunan Özel Günümüz, bu alanda geniş bir portfolyoya sahiptir. Evde nişan çekimi ve evde söz çekimi gibi hizmetleriniz için dikkat etmeniz gereken noktaları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Evde Nişan Organizasyonu
Nişan, söz ve kız isteme organizasyonları, son dönemde mekanlarda yapıldığı gibi ev ortamında da düzenlenebiliyor. Konseptler, masa süslemeleri, yemekler, ikramlıklar gibi detaylar için organizasyon şirketleri tam paket içeren hizmetler sunuyor. Organizasyon firmasına göre nişan fiyatları değişiklik gösteriyor. Kişi sayısı, masa ve ikramlıklar gibi seçenekler fiyatın belirlenmesini sağlıyor. Bununla ilgili Düğün.com, Armut.com ve Gigbi.com gibi siteler üzerinden fiyat alabilirsiniz.

Adana Evde Nişan Fotoğraf Çekimi
Evde nişan fotoğrafçısı için organizasyon firmalarının paketlerinin içinde bu hizmet sunulmaktadır. Fakat başka bir fotoğrafçı veya fotoğraf firmasıyla da anlaşmanız mümkündür. Çekimlerini beğendiğiniz ve dışarıdan getirmek istediğiniz fotoğrafçı için teklif alabilirsiniz. Evde nişan ve söz organizasyonunda yapılan fotoğraf çekimleri, etkinliğin başından sonuna kadar sürmektedir. Ortalama 2-3 saat süren organizasyon boyunca hem detay/takip fotoğrafları hem de toplu fotoğraflar çekilmektedir.

Adana Evde Nişan Video Çekimi
Evde nişan, söz ve kız isteme gibi organizasyonlarda fotoğraf çekimi hizmetiyle birlikte en çok tercih edilen diğer çekim türü, videodur. Etkinliğin başından sonuna kadar alınan video kayıtlarından müzikli kısa video klipler hazırlanmaktadır. Bu güzel anlarınızı profesyonel bir şekilde kaydetmek için Özel Günümüz’ün sunduğu video çekim hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür.