Moda çekimi prodüksiyonlarında doğru ışık kullanımıyla detayları fotoğrafa yansıtmak, renkleri birebir görsellere aktarmak önemlidir.

Kıyafetle beraber modelin duruşu da moda çekimi için büyük önem taşır. Bunun için moda çekimi prodüksiyonlarında profesyonel modellerle çalışmak gerekir.

Tüm fotoğraf çekimlerinde olduğu gibi moda çekimi için de doğru ayarlarlar yapılmaz ve kalibrasyonsuz bir monitörde dijital düzenlemeler yapılırsa renkler doğru olmaz.

Tekstil ürünlerinin fotoğraflanması, kumaşın dokusunu, katlanma ve örtüşme şeklini doğru bir şekilde göstermek ve mümkün olduğunca güzel görünmesini sağlamak için dikkatli bir tasarım ve aydınlatma gerektirir.

Moda çekimi prodüksiyonlarımızda renk yönetimleri gerçekleştirerek, doğru aydınlatmayla kıyafetlerin fiziksel özelliklerini ön plana çıkartıyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Fotoğrafta doğru rengi sensöre yansıtmanız gerekir. Bunun için Mutluluga Poz Ver olarak, % 100 renk kontrolü ve balans ayarı sağlayan X-Rite Color Checker Passport ve X-Rite Color Checker Classic  kullanıyoruz.

Sadece beyaz ayarı yapmıyoruz.

Tüm renklerin kontrollerini sağlıyor ve ICC renk profili oluşturuyoruz

Moda çekimi prodüksiyonlarımızda birlikte çalışmamız ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için tanışıp arzunuzu dinlememiz yeterli.